Categories:> Bez kategorii, BLOG

Aktualizacja Simplify3D do wersji 5.0 – instrukcja

Aktualizacja Simplify3D do wersji 5.0 – instrukcja

Po długim czasie wreszcie doczekaliśmy się najnowszej aktualizacji niezastąpionego oprogramowania do drukarek 3D – przedstawiamy Wam wersję V5! Pojawiło się w niej 120 nowych funkcji i ulepszeń oraz dodano 90 nowych profili drukarek do wyboru. Każdy, kto do tej pory korzystał z Simplify3D wie, że to świetny program, który znacznie ułatwia korzystanie z drukarki 3D. Na naszej stronie znajdziesz wszelkie potrzebne informacje dotyczące wersji 5.0, zaś poniżej przeczytasz szczegółową instrukcję, jak zaktualizować twój program Simplify3D.

Jak zaktualizować Simplify3D do najnowszej wersji 5.0?

Aby jak najbardziej ułatwić Wam korzystanie z programu postanowiliśmy przedstawić dokładną instrukcję krok po kroku, jak zaktualizować Simplify V4 do V5. Mamy nadzieję, że dzięki tym wskazówkom szybko poradzisz sobie z aktualizacją i będziesz mógł czerpać jeszcze więcej przyjemności z obsługi swojej drukarki 3D.

Krok 1. Uzyskaj dostęp do Menedżera licencji Simplify3D

Zaloguj się do swojego konta Simplify3D (panel logowania znajdziesz tutaj) i wybierz opcję „Zarządzanie licencjami”. Jeśli zapomniałeś hasła lub nazwy użytkownika skorzystaj z narzędzi, które pomogą Ci je odzyskać (znajdziesz je tutaj i tutaj).

Krok 1. Sprawdź uprawnienia licencji

Każda licencja, którą posiadasz, będzie wymieniona w panelu „Zarządzanie licencjami”. Licencje, które kwalifikują się do aktualizacji to „Simplify3D V4” z widoczną opcją „Aktualizacja dostępna” – wybranie tej opcji rozpoczyna proces aktualizacji. Natomiast licencje już uaktualnione będą opisane jako „Simplify3D V5” – jak na grafikach poniżej.

 

Aktualizacja jest dostępna

Program zaktualizowany

                         

 

 

 

 

 

Uwaga: jeśli wykupiłeś Simplify3D w przeciągu ostatnich 12 miesięcy, aktualizacja jest bezpłatna. Dla pozostałych licencji wymagana jest jednorazowa płatność za aktualizację do wersji 5.0

Krok 3. Wybierz licencję do uaktualnienia

Kliknij łącze „Dostępna aktualizacja”, aby otworzyć „Kreator aktualizacji”. Jeśli masz więcej niż jedną licencję, możesz zaktualizować je wszystkie za jednym zamachem – wystarczy, że w kroku 2 „Kreatora aktualizacji” wpiszesz odpowiednią liczbę licencji. Postępuj zgodnie z pozostałymi instrukcjami „Kreatora aktualizacji”, aby zakończyć proces aktualizacji.

Krator aktualizacji. Krok 2

Krok 4. Pobierz i zainstaluj

Po wykonaniu wszystkich wymienionych kroków w „Kreatorze aktualizacji” Twoje licencje zostaną natychmiast zaktualizowane do Simplify3D w wersji 5.0. Następnie wybierz na swoim koncie użytkownika opcję pobierania i rozpocznij proces instalacji.

Ważne: Simplify3D V5 przechowuje wszystkie ustawienia i dane niezależnie od V4, dlatego możesz bez problemu nadal korzystać z obu wersji w tym samym czasie. Możesz też zaimportować wszystkie wcześniejsze ustawienia i profile do najnowszej aktualizacji za pomocą nowego Asystenta migracji.

I to już koniec – aktualizacja gotowa!

Po zainstalowaniu i skonfigurowaniu oprogramowania koniecznie zerknij na stronę Simplify3D i sprawdź, co nowego pojawiło się w wersji 5.0, aby móc z pełni korzystać ze 120 nowych funkcji i ulepszeń. A jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na zakup Simplify3D, teraz jest na to czas! Skontaktuj się z nami i skorzystaj z okazyjnej ceny 790zł netto – tylko do końca roku 2022!

Udostępnij