Simplify3D®

Kontroluj każdy aspekt Twojego wydruku 3D. Program konwertuje modele 3d na instrukcje zrozumiałe dla drukarki dzięki czemu otrzymujesz znacznie lepsze wydruki. Firma Ubot 3D dostarcza ustawiania parametrów drukowania dla wszystkich materiałów dostępnych w ofercie firmy.

Czytaj dalej…

PODKŁADKI ADHEZYJNE

Nasze podkładki adhezyjne to zaawansowane powierzchnie do druku. To właśnie one gwarantują prawidłowe przywarcie pierwszej warstwy. Tym samym wydruki nigdy się nie odklejają i zawsze wyglądają idealnie. Podkładka UBOT 3D jest przystosowana do ciągłej pracy w wysokich temperaturach. Jest wykonana w formie naklejki, dzięki czemu każdy jest w stanie z łatwością ją wymienić.

W ofercie dostępne są rozmiary dedykowane dla drukarek z linii przemysłowej oraz biznesowej.

Zamów

DYSZA STANDARD

Standardowa dysza mosiężna, nadaje się do druku większością materiałów jakie są na rynku. Dobrze przewodzi ciepło. Dzięki zastosowaniu różnych średnic, możemy drukować bardzo dokładne, małe obiekty oraz większe elementy przy wykorzystaniu dysz o dużej średnicy.


Rozmiary: 0.25 mm, 0.3 mm, 0.35 mm, 0.4 mm, 0.5 mm, 0.6 mm, 0.8 mm, 1 mm

Zamów

UBOND

Klej adhezyjny do drukarek 3D, można aplikować na każdą powierzchnię stołu: szkło, aluminium, podkładkę adhezyjną. Tworzy unikalną powierzchnię pomiędzy blatem roboczym a pierwszą warstwą wydruku, która umożliwia idealną przyczepność drukowanego elementu. Podczas pracy maszyny gdy stół jest grzany, UBOND trzyma wydruk i nie pozwala go odkształcić, natomiast gdy model jest ukończony i stół się ochładza, automatycznie następuje „uwolnienie” oraz łatwiejsze odejście detalu od powierzchni. Niezbędny klej (środek adhezyjny) do dużych wydruków z materiałów o dużym skurczu ABS, NYLON, PC, PA i wiele innych. Opakowanie UBOND 150 ml starcza na ponad 100 wydruków.

Zamów

DYSZA WZMACNIANA

Dysza wzmacniana ze stali nierdzewnej. Konieczna przy materiałach o wysokich właściwościach ściernych, przy których dysza mosiężna nie daje sobie rady. Dysza ze stali ma niższe przewodnictwo cieplne, niż standardowa dysza mosiężna.


Rozmiar: 0.4 mm

Zamów