Drukarka 3D biznesowa, desktopowa drukarka 3D

Drukarka 3D UBOT S320 – nowa odsłona drukarki biznesowej

„Wielka fabryka w małej drukarce” to hasło przewodnie premiery krakowskiego producenta zaawansowanych drukarek przeznaczonych dla biznesu i przemysłu. Myśl, która przyświeca prezentacji nowej maszyny zdecydowanie podąża za zmianami, które zostały wprowadzone do nowych drukarek. 

Drukarka 3D UBOT S320 – co nowego?

Nowa odsłona flagowego modelu posiada przestrzeń roboczą o wymiarach 320 mm x 300 mm x 300 mm, co daje prawie 30% więcej w stosunku do poprzedniej wersji. Na tym jednak szereg udoskonaleń się nie kończy. Czytaj dalej, żeby dowiedzieć się, jakie jeszcze zalety posiada drukarka 3D UBOT S320.

Producent wprowadził pewne rozwiązania znane z jego linii przemysłowej np.: system kompensacji wymiarowej, dzięki któremu po wprowadzeniu wartości wymiarowych wydruku testowego autorski algorytm kompensuje skurcz materiału, co w profesjonalnych zastosowaniach z materiałami takimi jak ABS, ASA lub nylon jest rozwiązaniem nieocenionym. Dodatkowo drukarka posiada także wbudowaną kamerę i łączność bezprzewodową, dzięki której modele zapisane w pamięci urządzenia można wydrukować z każdego miejsca na świecie! Poza tym urządzenie jest fabrycznie wyposażone w magnetyczny stolik pokryty warstwą PEI, dzięki któremu zdejmowanie gotowych wydruków to sama przyjemność.

Nowy design – nowe możliwości!

Ważnym aspektem, na który należy zwrócić uwagę jest poprawiony design. Jest to o tyle istotne, ponieważ wiele firm zwraca coraz większą uwagę na estetykę swoich przestrzeni, a to zawsze podnosi komfort przebywania w swoim miejscu pracy. Eleganckie, nowoczesne urządzenia sprawiają, że wnętrza wyglądają bardziej przystępnie i zachęcają do działania nie tylko pracowników, ale i klientów. Taka jest właśnie nasza drukarka 3D UBOT S320 – prosta stylistyka o lekko futurystycznej linii doskonale komponuje się z jej podstawową funkcją, czyli drukiem 3D, o którym mówi się, że jest technologią przyszłości. Dlatego warto mieć w swoim miejscu pracy właśnie naszą drukarkę, która zarówno podniesie jakość pracy, jak i wpłynie pozytywnie na nastroje przebywających tam osób.

Drukarka 3D UBOT S320 – jakie zastosowanie?

Nowa drukarka 3D UBOT S320 znakomicie nadaje się do zaawansowanego prototypowania, drukowania dedykowanych narzędzi, chwytaków, prostych części zamiennych lub produkcji krótkoseryjnej wybranych elementów produktu końcowego. W pierwszym kwartale 2021 będzie również dostępna wersja DUAL z podwójnym ekstruderem oraz wersja Tower z powiększonym  polem roboczym 320 mm x 300 mm x 500 mm. Wszystkich zainteresowanych zakupem drukarki zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

Czytaj także: Drukarka 3D klasy premium

Zobacz także

Mała Drukarka 3D klasy premium

Drukarka 3D klasy premium

Jak zacząć przygodę z drukiem 3D?