O nas

Jesteśmy pasjonatami, wizjonerami, wynalazcami

Ludźmi, którzy od lat poszukują i znajdują najbardziej optymalne i nowatorskie rozwiązania w świecie druku 3D. Firmą produkującą drukarki 3D, bazującą na swoim wieloletnim doświadczeniu. Projektujemy i tworzymy drukarki najwyższej jakości.

O firmie UBOT Technologies, UBOT 3D

Wierzymy, że druk 3D to technologia przyszłości, która poszerza horyzonty, pokonuje bariery techniczne i stwarza wiele nowych możliwości.

Nasze drukarki 3D sprawdzają się w niemalże każdej branży – od odlewnictwa, poprzez automotive, aż do działów R&D, gdzie usprawniają proces prototypowania.

Zobacz branże

Rozwijamy się w Polsce.

Jesteśmy firmą produkującą drukarki 3D zlokalizowaną na południu Polski.

Całe przedsiębiorstwo - wraz z produkcją znajduje się w Krakowie.
Budujemy nasze urządzenia sami od podstaw. Zajmujemy się serwisem, organizujemy szkolenia oraz oferujemy części zamienne. Nie sprowadzamy elementów drukarek z zagranicy, dzięki czemu nie jesteśmy uzależnieni od podmiotów zewnętrznych.

Jesteśmy tutaj, na miejscu. Dla Was.

Polski producent drukarek 3D,

Historia firmy - jak to się zaczęło?

W 2015 roku dwóch kolegów ze studiów zaczęło eksperymentować z drukiem 3D. Początkowo korzystali z ówcześnie dostępnych możliwości drukowania 3D, jednak dość szybko zapragnęli czegoś więcej. Ich pomysły wyprzedzały istniejące technologie, dlatego postanowili opracować własne. To właśnie wtedy wkroczyli na ścieżkę, która doprowadziła ich do tej chwili…

Firma, której ziarno zasiali jeszcze w domowym warsztacie na strychu, w przeciągu 8 lat urosła do rozmiarów sporego przedsiębiorstwa z własną halą produkcyjną. Drukarki 3D od UBOT Technologies z roku na rok zdobywały coraz większą popularność, ciesząc się zaufaniem klientów.

I tak, z idei zrodzonej w głowach dwóch ambitnych studentów, powstała firma, której produkty są doceniane zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku druku 3D.

Filip Ludwikowski i Michał Melon  przy drukarce UBOT P800D

Filip Ludwikowski i Michał Melon – założyciele – pragnęli dołożyć swoją cegiełkę w świecie nowych technologii. Z ich pasji i ciężkiej pracy powstał system, który poprawił jakość wydruków, zwiększył prędkość pracy i udostępnił nowe funkcje, jak np. zdalny dostęp do urządzenia poprzez aplikację w telefonie.

Zgrany team

Oczywiście firma UBOT Technologies nie mogłaby istnieć, gdyby nie zgrany zespół pracowników, których łączą nie tylko umiejętności techniczne, ale i wspólna pasja.

Dzięki temu firma ciągle się rozwija. Jesteśmy wytrwali i dążymy do osiągnięcia zamierzonych celów, które z każdym rokiem są coraz większe, bo, jak to mówią, apetyt rośnie w miarę jedzenia.

To jest alt obrazka

Autorskie oprogramowanie
drukarek 3D

Zgrany, kompetentny
zespół

Terminowość
i odpowiedzialność

Wytrzymałe, dopracowane
i estetyczne drukarki 3D

Siedziba
w Polsce

Błyskawiczny
serwis na miejscu

Świetna
oferta szkoleniowa

Dodatkowe
usługi druku 3D

Rewelacyjna jakość
produktów