Drukarka 3D biznesowa, desktopowa drukarka 3D

Drukarka 3D UBOT S320 – nowa odsłona drukarki biznesowej

„Wielka fabryka w małej drukarce” to hasło przewodnie premiery krakowskiego producenta zaawansowanych drukarek przeznaczonych dla biznesu i przemysłu. Myśl, która przyświeca prezentacji nowej maszyny zdecydowanie podąża za zmianami, które zostały wprowadzone do nowych drukarek. 

Drukarka 3D UBOT S320 – co nowego?

Nowa odsłona flagowego modelu posiada przestrzeń roboczą o wymiarach 320 mm x 300 mm x 300 mm, co daje prawie 30% więcej w stosunku do poprzedniej wersji. Na tym jednak szereg udoskonaleń się nie kończy. Czytaj dalej, żeby dowiedzieć się, jakie jeszcze zalety posiada drukarka 3D UBOT S320.

Producent wprowadził pewne rozwiązania znane z jego linii przemysłowej np.: system kompensacji wymiarowej, dzięki któremu po wprowadzeniu wartości wymiarowych wydruku testowego autorski algorytm kompensuje skurcz materiału, co w profesjonalnych zastosowaniach z materiałami takimi jak ABS, ASA lub nylon jest rozwiązaniem nieocenionym. Dodatkowo drukarka posiada także wbudowaną kamerę i łączność bezprzewodową, dzięki której modele zapisane w pamięci urządzenia można wydrukować z każdego miejsca na świecie! Poza tym urządzenie jest fabrycznie wyposażone w magnetyczny stolik pokryty warstwą PEI, dzięki któremu zdejmowanie gotowych wydruków to sama przyjemność.

Nowy design – nowe możliwości!

Ważnym aspektem, na który należy zwrócić uwagę jest poprawiony design. Jest to o tyle istotne, ponieważ wiele firm zwraca coraz większą uwagę na estetykę swoich przestrzeni, a to zawsze podnosi komfort przebywania w swoim miejscu pracy. Eleganckie, nowoczesne urządzenia sprawiają, że wnętrza wyglądają bardziej przystępnie i zachęcają do działania nie tylko pracowników, ale i klientów. Taka jest właśnie nasza drukarka 3D UBOT S320 – prosta stylistyka o lekko futurystycznej linii doskonale komponuje się z jej podstawową funkcją, czyli drukiem 3D, o którym mówi się, że jest technologią przyszłości. Dlatego warto mieć w swoim miejscu pracy właśnie naszą drukarkę, która zarówno podniesie jakość pracy, jak i wpłynie pozytywnie na nastroje przebywających tam osób.

Drukarka 3D UBOT S320 – jakie zastosowanie?

Nowa drukarka 3D UBOT S320 znakomicie nadaje się do zaawansowanego prototypowania, drukowania dedykowanych narzędzi, chwytaków, prostych części zamiennych lub produkcji krótkoseryjnej wybranych elementów produktu końcowego. W pierwszym kwartale 2021 będzie również dostępna wersja DUAL z podwójnym ekstruderem oraz wersja Tower z powiększonym  polem roboczym 320 mm x 300 mm x 500 mm. Wszystkich zainteresowanych zakupem drukarki zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

Czytaj także: Drukarka 3D klasy premium

Zobacz także

Naprawa drukarki 3D, Środek wielogabarytowej drukarki 3d

Naprawa drukarki 3D

materiały do drukarki 3D, jakich materiałów można używać do drukarki 3D

Jakie materiały mogą być używane w druku przestrzennym?